Kurumsal

Nofidoor Hakkında

2013

Yılından Beri

Şirket Tarihçemiz

Şirketimiz 2013 yılında ekolojik malzemeden mamul yanmaz panel üretmek amacı ile Sakarya'da kurulmuştur.

Piyasadaki yangına dayanıklı dekoratif iç mekan kapılarının yetersiz olmasından kaynaklanan açığın kapatılması amacıyla, kapı konusunda uzman kadro ile birlikte Türkiye'de yangına uzun süre dayanabilen dekoratif iç mekan kapıları üretmek misyonuyla yola çıktık.

2013

Yılından Beri

Misyonumuz

Bu yoldaki üstün gayretlerimizin karşılığı olan başarıya ulaştık. AR-GE çalışmalarımız ve başarılı uygulamalarımız sonucunda istenilen kalitede üretim yapma imkanına kavuştuk. Türkiye'de ihtiyaç duyulan yangına dayanıklı kapıları, yüzde yüz yerli hammaddeden üretmiş olmanın gururuyla ülkemize ve Dünya'ya sunmaktayız.

Tescilli ekolojik malzememiz ile üretilecek mamullerimizi sürekli modernizasyonla ve müşteri - çalışan memnuniyetini en yüksek seviyede tutarak bir dünya markası olmaktır.

2013

Yılından Beri

Vizyonumuz

Üretmekte olduğumuz kapılar, uluslararası standartlara, TSE standartlarına uygun olup, kaliteden ödün vermemek temek politikamızdır.

Doğal kaynak kullanımında son derece hassas ve ölçülü olarak, modern hayatın gereksinimlerini karşılayabilmek ve Türkiye'nin adını dünyaya taşıyabilen bir marka olmak.